Marpo - Dr. Marpenstein

19. července 2007 v 21:37 | Denisek |  Texty písniček (i na přání)
Žiju sám na hradě v Karpatech. Je tu takový hrobový ticho. Slyším každej nádech-výdech. Po nocích bádám sám v doktorských archivech, až se dozvíš kdo jsem, bude tě mrazit v zádech. Žije se mnou stará černá doga plná blech, je to pech. Chci bejt bůh, chci stvořit život co je teplej na dotek. Chci zkoumat bolest, jsem brutálnější víc jak doktor Mengele. Já si svoje svoje oběti vybírám pečlivě, pak je odchytím v noci před domem v negližé. Ve sklepě je držím další měsíc spoutané, jsou strašně vyčerpané a celé uřvané. Potřebuju části těla ať můžu dokončit, novej život, kterej pak budu moct zotročit. Zničit lidi ve městě, který mě nesnáší. Dej si pozor! Dr.Marpenstein příchází… Dr.Marpenstein..Dr.Marpenstein.. Dr.Marpenstein...Dr.Marpenstein… Dr.Marpenstein…
Pomalu sešívám těla k sobě, tenkou nití. Obětí kříčí, jsou při vědomí lechce zdrogovaný.. Umíráš! Cejtíš to! Znovu tě zrodim v něco novýho. Přes den jsem Marpo, v noci Dr.Marpenstein. O tom, co provádím nemá nikdo z vás ani šajn. Já jsem ta nestvůra, půlka mě nenávidí, půlka mě miluje. Pak jsou stejně tak šilený. Mám plný katakomby armády zombies, co když tě kousnou tak tě nakazí tou samou hrozbou. Sepisuju svoje memoáry, ať nejmíň za 30 let. Běhá kuloáry co se dělo v roce 2006. Mám plány na to, jak konečně dobít tenhle křivej svět, nenávist a hněv. Jdeš jednou dopředu, přestavuji hrozbu civilizaci. Dej si pozor! Dostal jsem se k moci. Dr.Marpenstein.. Dr.Marpenstein…Dr.Marpenstein…Dr.Marpenstein.. Dr.Marpenstein.
Dnes přichází soudný den, z hrobů vylezají mrtvá těla. Napadají všechna města. Lidi utíkají, tvoří si chráněný ghetta, ale epidemie se šíří rychlostí světla. Čerství maso je potrava pro mí malý děti, střeva, ruce, oči, šlachy. Už jsou všude, nezbyl nikdo živý. Já jsem to dokázal, já jsem ten vyvolený. Stalo se ale něco, co jsem vůbec nečekal. Nakonec jdou proti mně, chtějí mě sežrat. Jsem jediný čerství maso, co můžou dostat. Zavřenej ve svým domě, nemůžu pryč! Mlátěj mi na dveře, chtějí se dostat dovnitř. Už jsou tady! Náboje mi nestačí! Co budu dělat? Bože. Co budu dělat? Zůstal mi poslední….


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama